Apie mus

Esame tradicijas turinti įmonė, kurioje žinios ir patirtis perduodama iš kartos į kartą. Mylimo žmogaus netektis visada sukelia sunkių akimirkų mylintiems artimiesiems. Mūsų įmonė padeda išsaugoti ilgą mirusiojo atminimą gamindama antkapius. Mes orentuojames į kokybę, tikslumą ir punktualumą. Pagrindinė mūsų įmonės specializacija – granitiniai antkapiai. Mūsų gaminami antkapiai yra nuo tradicinės išvaizdos iki moderniausio dizaino. Dirbame su dideliu atsidavimu, kad atitiktume rinkos reikalavimus ir poreikius. Su kiekvienu mūsų klientu kalbames individualiai, esame atviri visiems pasiūlymams, neįprastiems projektams ir klientų pasiūlymams, taip pat konsultuojame renkantis medžiagas ir galutinį dizainą. Mums svarbiausia kokybė, kropštumas, ilgaamžiškumas.

Meniškas paminklas iš Indiško granito Viscont White
Mes ne tik kuriame unikalius antkapius, bet ir rūpinamės, kad kainos būtų patrauklios, kad kiekvienas rastų kažką unikalaus.
Pasiekiamumas mums nereiškia kompromisų dėl kokybės. Kiekvienas antkapis, kiekviena skulptūra kruopščiai pagaminta, kad suteiktų ne tik estetinį malonumą, bet ir išskirtinį pasitenkinimą.
Scroll to Top